Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
09.10.2016

Z myślą o nauczycielach

uczenie jest niekończącą się przygodą....Zapraszamy, 14, 15 października wszystkich Nauczycieli w groteskową podróż do świata socrealizmu.

 

14 i 15 października to my chcemy sprawić WAM Drodzy Nauczyciele radość, zapraszając do świata socrealistycznego absurdu lat 60-tych ubiegłego wieku.

Zobaczycie, jak kolektyw robotniczo-chłopski "odświeżał" kulturowo wiejską społeczność. Prowincjonalny nauczyciel, pracując pod auspicjami I Sekretarza Partii, próbuje ocalić resztki wielkiej literatury w amatorskim przedstawieniu "Hamleta". Z jakim skutkiem – oceńcie sami!

To opowieść o tym jak trudna i... ryzykowna bywa praca nauczyciela w różnych okolicznościach historii.

Tylko w tych dniach i tylko dla WAS  przygotowaliśmy bilety w specjalnych cenach. Wizytę można połączyć z filiżanką kawy i dobrym ciastkiem.

Zapraszamy na wieczór pełen wrażeń: humoru i refleksji - na spektakl "Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna" Ivo Bresana w reżyserii Tomasza Obary.

 

Popularne

Obrazek
22.06.2020

DRUGA RECENZJA SPEKTAKLU SOLARIS

Zobacz zdjęcia z premiery i przeczytaj relację na Instagram..

Zobacz więcej
Obrazek
22.06.2020

PIERWSZA RECENZJA SOLARIS

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi". – pisze Stanisław Lem w swojej najpopularniejszej powieści – „Solaris".

Zobacz więcej
Obrazek
15.06.2020

KONKURS! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL!

Do porannej kawy polecamy - KONKURS organizowany przez Muzeum Teatralne / Muzeum Krakowa.

Zobacz więcej