Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
02.02.2017

REWIZOR. BĘDZIE WOJNA!? W KONKURSIE NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Ponadto tekst Artura Pałygi zostanie opublikowany w DIALOGU - miesięczniku poświęconym dramaturgii współczesnej ? teatralnej, filmowej, radiowej i telewizyjnej.Gratulujemy!

REWIZOR. BĘDZIE WOJNA!” w Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

 

Z radością  donosimy, że nasza najnowsze premiera „Rewizor. Będzie wojna!” Artura Pałygi w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej została zakwalifikowana do KONKURSU NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ organizowanego przez warszawski Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

Dziękujemy za docenienie pracy naszych kolegów i autora, który na zamówienie Teatru Ludowego stworzył sztukę inspirowaną „Rewizorem” Mikołaja Gogola i trzymamy kciuki za dalsze losy naszego spektaklu!

 

Ponadto tekst Artura Pałygi zostanie opublikowany w DIALOGU  - miesięczniku poświęconym dramaturgii współczesnej – teatralnej, filmowej, radiowej i telewizyjnej.Gratulujemy!  Gratulujemy!

 

Popularne

Obrazek
22.06.2020

DRUGA RECENZJA "SOLARIS"

Zobacz zdjęcia z premiery i przeczytaj relację na Instagram..

Zobacz więcej
Obrazek
22.06.2020

PIERWSZA RECENZJA "SOLARIS"

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi". – pisze Stanisław Lem w swojej najpopularniejszej powieści – „Solaris".

Zobacz więcej
Obrazek
15.06.2020

KONKURS! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL!

Do porannej kawy polecamy - KONKURS organizowany przez Muzeum Teatralne / Muzeum Krakowa.

Zobacz więcej