Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
01.07.2015

MAMY WYNIKI CASTINGU !!

Od paru tygodni trwały przygotowania do castingu na role młodzieżowe w spektaklu KARTOTEKA Tadeusza Różewicza....

 

MAMY WYNIKI CASTINGU !!

 

Od paru tygodni trwały przygotowania do castingu na role młodzieżowe w spektaklu KARTOTEKA Tadeusza Różewicza. Poniżej parę słów od prowadzących projekt.

 

SŁOWO WSTĘPNE DO WYNIKÓW CASTINGU. Wybaczcie opóźnienie przy ogłoszeniu wyników. Wasza tak liczna obecność bardzo nas miło zaskoczyła. Natomiast casting w związku z tym trwał do końca zeszłego tygodnia. Potem musieliśmy jeszcze znaleźć sporo czasu, żeby Wasz udział rzetelnie omówić. Zazwyczaj mówi się, że „obrady były burzliwe”… Tu burzliwie nie było, jednak wybór okazał się trudny, ponieważ ku naszemu zaskoczeniu niemal wszyscy bardzo dobrze odnaleźliście się w ćwiczeniach grupowych – a na nich najbardziej nam zależy przy pracy podczas Warsztatów z Kartoteki. Nie możemy zaprosić Was wszystkich ponieważ 15-dniowy cykl pracy jaki zaplanowaliśmy, nie ogarnie 43 osób [a taką ilość ostatecznie przesłuchaliśmy]. Musimy też pamiętać, że docelowo budujemy z Wami osobny spektakl, który w ramach tych Warsztatów musimy zdążyć już solidnie napocząć. Nasza decyzja jest następująca: Wybraliśmy 16 osób, które zapraszamy do wzięcia udziału w sierpniowych Warsztatach. Natomiast wszystkich Was, którzy nie znaleźliście się na liście uprzedzamy o możliwym zaproszeniu z naszej strony do wzięcia udziału w: - performansie/happeningu na przestrzeni sierpnia, września i października. - nagraniu materiałów filmowych. - próbach do przedstawienia, w przypadku jeśli ktoś z wcześniej wybranej 16-stki, z jakiegokolwiek powodu, nie będzie mógł brać udziału w dalszej pracy. WSZYSTKIE POWYŻSZE DZIAŁANIA DOTYCZĄ POWSTAJĄCEGO W TEATRZE LUDOWYM SPEKTAKLU KARTOTEKA, KTÓREGO PREMIERA ODBĘDZIE SIĘ 30. PAŹDZIERNIKA 2015. Dziękujemy Wam za obecność i udział w castingu. Pozdrawiamy! Marcin Kalisz, Kamil Mularz, Konrad Gerard Żygadło

 

PRZYJĘCI NA WARSZTATY: 1. Natalia Skolmowska 2. Małgorzata Froń 3. Jan Przewięźlikowski 4. Ada Łomnicka 5. Mikołaj Śliwa 6. Lidia Bryja 7. Gabriela Zawadzka 8. Marcin Borys 9. Angelika Szelągiewicz 10. Klaudia Janas 11. Maciej Malik 12. Gabriela Trzaskoś 13. Jerzy Butrym 14. Julia Goławiecka 15. Aneta Małyska 16. Karolina Kłosowska --kolejność osób wymienionych na powyższej liście jest przypadkowa i nie oznacza kolejności przyjęcia na warsztaty.

 

źródło

 

Popularne

Obrazek
22.06.2020

DRUGA RECENZJA "SOLARIS"

Zobacz zdjęcia z premiery i przeczytaj relację na Instagram..

Zobacz więcej
Obrazek
22.06.2020

PIERWSZA RECENZJA "SOLARIS"

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi". – pisze Stanisław Lem w swojej najpopularniejszej powieści – „Solaris".

Zobacz więcej
Obrazek
15.06.2020

KONKURS! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL!

Do porannej kawy polecamy - KONKURS organizowany przez Muzeum Teatralne / Muzeum Krakowa.

Zobacz więcej