Strefa widza

Zobacz więcej

ZMIANY REPERTUAROWE

Szanowni Państwo, ze względu na wprowadzone dodatkowe obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się COVID-19, w tym zamknięcie teatrów i innych placówek kultury, jesteśmy zmuszeni wprowadzić istotne zmiany repertuarowe.

Spektakl piątkowy (6 listopada) "Sąsiedzi" na Scenie Pod Ratuszem odbędzie się zgodnie z repertuarem. Od soboty 7 listopada do 29 listopada wszystkie zaplanowane tytuły Dużej Sceny i Sceny Pod Ratuszem zostają odwołane. Jednocześnie jutro ogłosimy repertuar online, który będzie uzupełniany na bieżąco. Nasze Biuro Obsługi Widza skontaktuje się z widzami, którzy posiadają bilety na odwołane spektakle.

Dziękujemy za wyrozumiałość i bądźcie z nami  online.

Kontakt z Biurem Obsługi Widza: tel 12 68 02 114, rezerwacja@ludowy.pl.

Popularne

Obrazek

VOUCHER – DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

Voucher do teatru to idealny prezent dla miłośnika sztuki. Podaruj sobie lub swojemu bliskiemu niezapomniane chwile w Teatrze Ludowym.

Zobacz więcej
Obrazek

MOŻNA PANIKOWAĆ.

Po ponad 10 latach powraca na scenę Teatru Ludowego Jerzy Fedorowicz. W przededniu wyborów prezydenckich w USA. W roli najgorszego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Richarda Nixona. W prapremierowym czytaniu tekstu Russella Lees „Nixon’s Nixon”, który jest inauguracją cyklu „Można panikować”. Już 23 października, rozmowa o polityce i życiu.

Zobacz więcej