Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
24.01.2024

TEATR LUDOWY WSPIERA 32. FINAŁ WOŚP!

Przedmiotem aukcji jest niesamowity pakiet teatralny, który zadowoli każdego widza! Zapraszam do licytacji!

Zwycięzcę licytacji zaprosimy na wybrany tytuł z naszego repertuaru — voucher dla 2 osób ważny przez cały 2024 rok. Dodatkowo by dopełnić przeżycia teatralne, pokażemy niedostępne na co dzień zakamarki Dużej Sceny, tak by od strony kulis móc poznać tajniki naszej pracy. Gospodarzem oprowadzania będzie zastępca dyrektora Jerzy Fedorowicz, Jr. Po wszystkich emocjonujących przeżyciach będzie czas na chwilę relaksu z najlepszą kawą i ciastkiem w Nowej Hucie w Klubokawiarni Ludowej. Na pamiątkę otrzymają Państwo zestaw teatralnych gadżetów w tym publikacje i formy audio z muzyką.

Zapraszam do licytacji! - KLIKNIJ TUTAJ!

Popularne

Obrazek
05.03.2024

"KAŻDEMU COŚ SIĘ ŚNI" - SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ

W miniony weekend w ramach wydarzenia WY-GRANE ŻYCIE na Scenie Kameralnej w Teatralny Instytut Młodych gościliśmy studentów Szkoła Filmowa w Łodzi / PWSFTviT ze spektaklem "Każdemu coś się śni" w reż. Małgorzaty Bogajewskiej.

Zobacz więcej
Obrazek
23.02.2024

KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ DO MARCOWEJ PREMIERY

JAK WAM SIĘ PODOBA w reż. Maćko Prusaka to nasza kolejna premiera w tym sezonie. Dziś zapraszamy w kulisy sesji zdjęciowej do plakatu.

Zobacz więcej
Obrazek
24.01.2024

"AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD" - PRÓBA MEDIALNA

Jesteśmy po próbie medialnej do naszego najnowszego spektaklu AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD w reż. Michała Siegoczyńskiego.

Zobacz więcej