Strefa widza

Zobacz więcej

ŻAŁOBA NARODOWA

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w dniach 14-15 lutego Teatr Ludowy zagra zaplanowane spektakle. Żałoba to wspólnota, a teatr to miejsce wspólnoty i zjednoczenia...

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 14-15 lutego Teatr Ludowy zagra zaplanowane spektakle. Żałoba to wspólnota, a teatr to miejsce wspólnoty i zjednoczenia. Kultura to nie tylko rozrywka, to także wolność wypowiedzi artystycznej i niezależność twórców. O taką kulturę i taką Polskę walczył również Jan Olszewski, dlatego składamy mu hołd poprzez sztukę. Uznając jednocześnie podniosłość tych chwil, informujemy, że jeśli uznają Państwo, iż chcą przeżyć ten czas inaczej, mogą oddać bilety na spektakle w tych dniach.

Dyrekcja i Zespół Teatru Ludowego

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Biuro Obsługi Widza pod nr tel. 12 68 02 112 / 113 / 114

Popularne

UWAGA! ZMIANY W REPERTURZE

Osoby, które wykupiły bilety na wcześniej zaplanowany spektakl "Opowieść podręcznej" proszone są o kontakt z Biurem Obsługi Widza (12 68 02 112 / 113) lub podejście do kasy w celu zwrotu lub wymiany zakupionych biletów.

Zobacz więcej

OSTATNI WEEKEND KARNAWAŁU

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić ostatni weekend karnawału 2019,  to zapraszamy do Teatru Ludowego! 1 marca na „Salto w tył”, a 3 marca na recital Jana Nosala.

Zobacz więcej

DWIE PREMIERY NA WIOSNĘ

Już niedługo czekają nas dwie premiery. 8 marca zapraszamy na "Zmowę milczenia" w reżyserii Marcina Libera, a 13 kwietnia na "Kolację dla głupca" w reżyserii Tadeusza Łomnickiego.

Zobacz więcej