Strefa widza

Zobacz więcej

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 20.01.2019

Podaruj swoim bliskim wyjątkowy prezent. Spędźcie ten czas w teatrze z muzyką na żywo i najlepszymi piosenkami Zygmunta Koniecznego.

W tym roku zapraszamy na spektakl ZAHIPNOTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO.

"„Zahipnotyzuj mnie…” spektakl muzyczny oparty na muzyce Zygmunta Koniecznego, obchodzącego w tym roku 80. urodziny kompozytora muzyki filmowej i teatralnej, uwielbianego przez publiczność twórcy piosenek „Piwnicy pod Baranami”, którego utwory rozsławiła między innymi Ewa Demarczyk, to brylant wśród przedstawień na krakowskich scenach. Małgorzacie Bogajewskiej, która to piękne muzyczne widowisko wyreżyserowała, udało się nie tylko przywrócić wiarę, że można w Krakowie zrobić po prostu dobry, ba! świetny spektakl, ale także udowodniła, że przedstawieniu nie potrzebne jest efekciarstwo i udziwnienia, aby odniosło ono sukces. Spektakl Zahipnotyzuj mnie – piosenki Zygmunta Koniecznego hipnotyzuje i oczarowuje. Wzrusza i bawi. "

Anna Małachowska NASCENIE.info

 

Dla wszystkich widzów w tym wyjątkowym dniu, przygotowaliśmy słodki poczęstunek.

 

Bilety w promocyjnej cenie 55 zł + 1 zł .
Dostępne tylko w przy kontakcie z Biurem Obsługi Widza:

tel 12 68 02 112/113/116, rezerwacja@ludowy.pl

Promocja nie obejmuje sprzedaży online.

 

Zapraszamy

 

Popularne

DZIEJE SIĘ!

Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś... od rana nakręcamy trailer do naszego najnowszego spektaklu "Kolacja dla głupca" w reż. Tadeusza Łomnickiego. Efektem naszej pracy pochwalimy się niebawem! Do zobaczenia na premierze 12 kwietnia i kolejnych spektaklach. Śpieszcie się! Spektakl sprzedaje się jak świeże bułeczki:)

Zobacz więcej

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA / PEŁNY ETAT

Teatr Ludowy poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Zastępca Głównego Księgowego

Zobacz więcej

ZMIANA W REPERTUARZE

Z przyczyn niezależnych od Teatru w dniach 23 i 24 marca na Scena Pod Ratuszem - Teatru Ludowego zamiast spektaklu "Na początku i końcu czasu", zagramy spektakl "Wszystko o kobietach".

Zobacz więcej