Strefa widza

Zobacz więcej

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 20.01.2019

Podaruj swoim bliskim wyjątkowy prezent. Spędźcie ten czas w teatrze z muzyką na żywo i najlepszymi piosenkami Zygmunta Koniecznego.

W tym roku zapraszamy na spektakl ZAHIPNOTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO.

"„Zahipnotyzuj mnie…” spektakl muzyczny oparty na muzyce Zygmunta Koniecznego, obchodzącego w tym roku 80. urodziny kompozytora muzyki filmowej i teatralnej, uwielbianego przez publiczność twórcy piosenek „Piwnicy pod Baranami”, którego utwory rozsławiła między innymi Ewa Demarczyk, to brylant wśród przedstawień na krakowskich scenach. Małgorzacie Bogajewskiej, która to piękne muzyczne widowisko wyreżyserowała, udało się nie tylko przywrócić wiarę, że można w Krakowie zrobić po prostu dobry, ba! świetny spektakl, ale także udowodniła, że przedstawieniu nie potrzebne jest efekciarstwo i udziwnienia, aby odniosło ono sukces. Spektakl Zahipnotyzuj mnie – piosenki Zygmunta Koniecznego hipnotyzuje i oczarowuje. Wzrusza i bawi. "

Anna Małachowska NASCENIE.info

 

Dla wszystkich widzów w tym wyjątkowym dniu, przygotowaliśmy słodki poczęstunek.

 

Bilety w promocyjnej cenie 55 zł + 1 zł .
Dostępne tylko w przy kontakcie z Biurem Obsługi Widza:

tel 12 68 02 112/113/116, rezerwacja@ludowy.pl

Promocja nie obejmuje sprzedaży online.

 

Zapraszamy

 

Popularne

MAJA PANKIEWICZ AKTORSKIM ODKRYCIEM ROKU NA FESTIWALU MŁODZI I FILM W KOSZALINIE

Maja Pankiewicz znana naszej publiczności m.in ze spektakli "Panna Julia" w reż. Radka Stępnia, "Sędziowie"w reż. Małgorzaty Bogajewskiej, "Zmowa milczenia" w reż. Marcina Libera wraca do nas z nagrodą za odkrycie aktorskie na 38. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie Gratulujemy!!

Zobacz więcej

ZAJRZYJ POD RATUSZ W SIERPNIU

Letnia Scena Pod Ratuszem już na stałe wpisała się do kalendarza Teatru Ludowego. W tym roku, śladem lat ubiegłych, dostarczymy Państwu wiele rozrywki, ale nie zabraknie też wzruszających i poruszających spektakli. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! Zajrzyj pod Ratusz w sierpniu.

Zobacz więcej

VOUCHER

Szukasz pomysłu na prezent? Twoi znajomi pasjonują się sztuką? Kup Voucher do Teatru Ludowego i podaruj swoim najbliższym wyjątkowy i niebanalny upominek.

Zobacz więcej