Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
22.05.2017

28 MAJA "AKT RÓWNOLEGŁY".

Hotelowe qui pro quo idealnie przystaje do sezonu wiosenno-letnich niezobowiązujących weekendowych wyjazdów...

Kochani,

Nasz Festiwal Premier zbliża się powoli do finału. W dniach 26-28 maja - już niemal w lekkiej, wakacyjnej aurze - odbędzie się ostatnia festiwalowa premiera. Będzie to “Akt równoległy”, farsa Dereka Benfilda w reżyserii Tadeusza Łomnickiego. Hotelowe qui pro quo idealnie przystaje do sezonu wiosenno-letnich niezobowiązujących weekendowych wyjazdów...

Jednak to nie ostatnie wydarzenie festiwalowe. Na wszystkich naszych fanów czekają jeszcze spotkania w ramach premier studenckich. 31 maja zapraszamy Pod Ratusz na spotkanie z Dorotą Masłowską, autorką “Dwojga biednych Rumunów mówiących po polsku”, reżyserką spektaklu Aleksandra Popławską , a 10 czerwca na Dużą Scenę, żeby porozmawiać o “Kotce na gorącym blaszanym dachu” Tennessee Williamsa z tłumaczem i reżyserem spektaklu, Jackiem Poniedziałkiem. W obu spotkaniach oczywiście wezmą udział również aktorzy i jak zwykle poprowadzi je Jacek Wakar.

 

Popularne

Obrazek
22.06.2020

DRUGA RECENZJA SOLARIS

Zobacz zdjęcia z premiery i przeczytaj relację na Instagram..

Zobacz więcej
Obrazek
22.06.2020

PIERWSZA RECENZJA SOLARIS

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi". – pisze Stanisław Lem w swojej najpopularniejszej powieści – „Solaris".

Zobacz więcej
Obrazek
15.06.2020

KONKURS! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL!

Do porannej kawy polecamy - KONKURS organizowany przez Muzeum Teatralne / Muzeum Krakowa.

Zobacz więcej